Přeskočit na obsah

O NÁS

Myšlenka vytvořit tréninkové centrum vznikla v době kdy jsme si uvědomily že český sport především hokej zažívá řekněme špatné období….Chceme pomáhat malým a nejen malým hokejistům a celkově sportovcům ve vývinu jak po sportovní tak po životní stránce. Základem úspěšného sportovce je samozřejmě sportovní výkon, ale stejně tak důležité je vzdělání, začlenění do společnosti, slušné chování, pokora, respekt….To jsou faktory kterými se naše centrum chce odlišovat od ostatních tréninkových center, naším cílem je pomáhat všem za jejich sny! Zakladatele jsou František Dašek & Karel Dvořák. František Dašek působí jako trenér po návratu ze zahraničí už více jak 10 let, věnuje se především trénování brankářů, má bohaté zkušenosti jako brankář i jako trenér, Majitelem Dáša Goalie Academy registruje nyní 75 mladých brankářů, a několik profesionálů. Za sebou má i několik sezon trénování i žákovských kategorií. Karel Dvořák, je trenérem na hokejbalové scéně, vedoucí pracovník s odhodláním zlepšovat sportovní prostředí.

D&D Centrum Academy je založeno za účelem poskytovat služby v oblasti tréninku pro hokejisty, hokejbalisty a další sportovní účely. Jsme první hokejové centrum v Českých Budějovicích. Zabýváme se tréninkem hokejistů individuálním způsobem, v našem Centru jsou profesionální trenéři pro brankáře i hráče.

Naši trenéři jsou bývalí hokejisti, každý má specializace na jiné dovednosti. Dále v našem Centru najdete útočiště i na fitness cvičení kde máme profesionální trenéry, (Tabata, kruhový trénink, kompenzační cvičení, strečink, jóga) nebo si můžete po individuální domluvě zacvičit samy bez dozoru trenéra.

Používáme nejmodernější technologie a pomůcky, držíme krok s dobou, součástí tréninků je video rozbor samozřejmostí. Průprava pro hráče i brankáře, od jejich prvních krůčků v hokejovém prostředí až na vrchol Vašich snů! Spolupracujeme s hokejovými agenturami. Každý člen D&D centrum Academy má profesionální podmínky k růstu nejen sportovním ale i životním.